ჩვენი ფუნდამენტი, თქვენი ნდობაა.
მოხარული ვართ გაგიზიაროთ, რომ ჩვენს სამშენებლო პროექტს - ბაგებში მხარს უჭერს თიბისი ბანკი, ერთ-ერთი ყველაზე სანდო ფინანსური ინსტიტუტი. ეს პარტნიორობა ხაზს უსვამს ჩვენს ანგარიშვალდებულებას, შევასრულოთ პროექტები დაგეგმილ ვადებში.
თიბისი ბანკის მხარდაჭერით შეგიძლიათ გაიმყაროთ ნდობა, რომ ჩვენი სამშენებლო პროექტი მყარ ფინანსურ ბაზაზეა დაფუძნებული. მათი მხარდაჭერა არა მხოლოდ უზრუნველყოფს პროექტის სანდოობის გარანტიას, არამედ ასახავს მათ ნდობას ჩვენს შესაძლებლობებში.
ბიმ ჯგუფი ბაგების პროექტი სრულად არის დაფინანსებული თიბისი ბანკის მიერ, რაც საშუალებას გაძლევთ მშენებლობის ნებისმიერ ეტაპზე შეიძინოთ ბინა იპოთეკური სესხით და ერთიანი გადახდის შემთხვევაში მიიღოთ 7%-მდე ფასდაკლება ბინის სრულ ღირებულებაზე.
ასე რომ, როდესაც ირჩევთ ბიმ ჯგუფს ბაგებში, თქვენ არ ირჩევთ მხოლოდ ბინას, თქვენ ირჩევთ გუნდს, რომელიც უპირატესობას ანიჭებს სანდოობასა და ანგარიშვალდებულებას.

Our foundation is your trust.
We are happy to share with you that our construction project in Bagebi is supported by TBC Bank, one of the most reliable financial institutions. This partnership emphasizes our accountability to deliver projects on schedule.
With the support of TBC Bank, you can be confident that our construction project is based on a solid financial base. Their support not only guarantees the credibility of the project, but also reflects their confidence in our capabilities.
The Beam Group Bagebi project is fully financed by TBC Bank, which allows you to buy an apartment with a mortgage at any stage of construction, and in case of a single payment, get a discount of up to 7% on the full cost of the apartment.
So when you choose Beam Group in Bagebi, you're not just choosing an apartment, you're choosing a team that prioritizes reliability and accountability.